poniedziałek, 12 grudnia 2016

Ćwicz uda i pośladki na stepperze
Stepper to bardzo skuteczne urządzenie do wyszczuplania mięśni nóg oraz pupy. Naśladuje wchodzenie i schodzenie po schodach, ale ćwiczymy bez opuszczania mieszkania. Już trzydzieści minut ćwiczeń każdego dnia może spowodować zaskakujące rezultaty. Dowiedz się, w jaki sposób trenować na stepperze najskuteczniej.


Wokół ćwiczeń na stepperze powstało kilka fałszywych przekonań. Często słyszy się, iż trenowanie na nim wywołuje nieproporcjonalny przyrost ud i obciąża sylwetkę. Nie jest to  prawdą. Trening na stepperze stanowi połączenie treningu cardio i siłowego. To więc skuteczna droga do poprawy wyglądu wybranych partii ciała jak i całego ciała. Możesz ćwiczyć bez obaw, z rezultatów na pewno będziesz zadowolona. Umięśnisz łydki, uda, jak również podniesiesz pośladki.

W jaki sposób rozplanować trening?


Doskonałość steppera jest oparta na tym, że można korzystać z niego w dowolnym miejscu w domu. Stepper nie zajmuje wiele miejsca. Możemy łatwo przenosić naszą miniaturową siłownię. Można zatem trenować, oglądając ulubiony serial, słuchając muzyki, a nawet podczas prasowania. Trening winien być przede wszystkim regularny. Zacznij od około 20 minut każdego dnia i powoli wydłużaj trening aż do max. 45 minut. Możemy np. trenować 30 min. każdego dnia bądź 50 minut 4 razy w tygodniu. W tym trybie efekty powinny zacząć się pojawiać już po paru miesiącach. Nie poddawaj się jednak zbyt szybko, jeżeli będziesz musiała czekać na nie odrobinę dłużej. Uda to jedna z oporniejszych partii ciała, gdy chodzi o pozbycie się niepotrzebnej masy. 

Moc steppera to jego prostota. Treningi nie są przesadnie męczące, zaś dają doskonałe efekty. Jeżeli zatem marzysz o szczuplejszych na wiosnę, masz jeszcze czas, zacznij od zaraz!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz